آئین معارفه آقای امینی به عنوان شهردار جدید شهر ربط

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط،روز دوشنبه بیست و دوم خرداد ماه،با حضور آلی معاونت فرمانداری شهرستان، یوسفی بخشدار مرکزی،اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل زحمت‌کش شهرداری ربط در دفتر شهردار آئین معارفه انور امینی به عنوان شهردار ربط برگزار گردید.

سید صلاح محمدی،رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداران سابق در طول دوره چهارم شورای اسلامی شهر که با زحمات و تلاشهای بی‌وقفه نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهر داشتند اظهار داشت،انتخاب آقای امینی به عنوان شهردار از سوی شورای دوره چهارم عملکرد خوب و شایسته‌ی ایشان در دوره سرپرستی منجر شد تا شورا این تصمیم را اتخاذ نماید و ایشان را بعنوان شهردار جدید شهر ربط معرفی نماید.

محمدی،به نیابت از شورای اسلامی شهر ضمن تبریک به آقای امینی به جهت انتصاب وی بعنوان شهردار شهر،از تمامی پرسنل واحدهای شهرداری که در دوره سرپرستی ایشان وی را در عرصه هاي عمران و خدمات‌رسانی همراهی نمودند تقدیر و تشکر نمود و گفت:انتظار داریم همچنان که شورا در دوران سرپرستی ایشان نظاره گر هماهنگی و همکاری این مجموعه منسجم بوده است در دوران شهردار بودن ایشان نیز این وحدت رویه حفظ شود و بیش از پیش شاهد تعالی شهر در زمینه خدمات رسانی باشیم .

در ادامه یوسفی،بخشدار مرکزی،فعالیت در شهرداری را نوعی ایثارگری دانست و اعلام داشت پرسنل شهرداری مجموعه‌ای زحمت‌کش و تلاشگر هستند زیرا حقوق یا حق‌والزحمه ای که در مقابل کار واگذار شده به تکلیف می‌رسانند به واقعیت کمتر است از اینرو کار آنها نوعی ایثارگری است و من به نوبه خودم از تمامی پرسنل واحدهای شهرداری تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی از همکاری و همراهی مجموعه‌ی شورای اسلامی دوره چهارم به جهت فعالیت‌های مستمرشان در راستای توسعه همه جانبه شهر تقدیر و تشکر نمود و تأکید کرد،که شوراها نقش سازنده‌ای در مدیریت شهر ایفا می‌کنند و می‌توانند با در دست داشتن برنام‌های جامع و کاربردی شهر را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.

بخشدار مرکزی، انتخاب امینی را بعنوان شهردار جدید شهر ربط به ایشان و مجموعه‌ی شهرداری تبریک گفت و اعلام نمود، شهردارانی در کارزار عمل و درایت موفقند که صاحب برنامه باشند از نظرات و پیشنهادات سازنده‌ی مردم استقبال کند و پرسنل خود را وادار به مشارکت و هم‌اندیشی در فعالیت و اقدامات عمرانی نماید.

آلی،معاونت فرمانداری شهرستان،با بیان اینکه شاخص‌های توسعه محیطی،توسعه شهرسازی و توسعه خلاقیت و نوآوری سه شاخص مهم در توسعه سازمان هستند اظهار داشت،اهمترین آنها شاخص توسعه نیروی انسانی متعهد و کارآمد است پاکبانی که قبل از روشنی روز و یا قبل از ازدعام مردم در معابر به وظیفه خود که تنظیف و جاروکشی است درست عمل کرده باشد نتنها سازمان بلکه شهر را در مسیر ترقی و پیشرفت قرار داده است.

ایشان، با بیان اینکه شهرداری موفق کسی است که به جای شورا داری شهرداری بودن را را سرلوحه اهداف و برنامه‌های خود قرار دهد و بتواند با تعامل سازنده و مشارکت شورای اسلامی شهر و شهروندان شهر  به نقش اصلی خود که همان شهداری بودن است ایفا نماید.خوشبختانه آقای امینی با عملکرد خوب خود در دوران سرپرستی شهرداری بودن خود را ثابت نموده است امید است که با این مجموعه‌ی زحمت کش همگام و همراه  و با نظارت دقیق شورا در آبادانی شهر موفق و موید باشد.

امینی،شهردار شهر ضمن خیر مقدم معاونت محترم فرمانداری و بخشدار محترم مرکزی انتخاب ایشان را از طرف شورای اسلامی شهر مسئولیت و رسالتی دیگر در عرصه خدمتگذاری به مردم شریف شهر ربط دانست و تأکید کرد، همچنان که در دوران سرپرستی با پشتوانه‌ی پرسنل زحمت‌کش شهرداری توانستیم بدهی و معوقات پیمانکاران به مبلغ 000/000/300/3 تومان و همچنین حقوق 4 ماهه معوقه پرسنل را پرداخت کنیم و عملیات عمرانی را در سطح شهر با جدیت دنبال کنیم سعی خواهیم کرد با برنامه‌های از پیش تعیین شده این اقدامات و فعالیت‌های عمرانی را به نتیجه برسانیم. 

وی،از زحمات ارزنده شورای اسلامی شهر و تمامی مسئولین شهری و شهرستانی که خالصانه  و با صداقت در راستای بهبود سازمان شهرداری و توسعه شهر تلاشهای مستمر خود را در سطح شهرستان ، استان و کشوری پیگیری نموده‌اند تقدیر و تشکر نمود.

 

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1533094
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3032
2430
14440
42298
56290
1533094

امروز: جمعه، 31 فروردين 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram