اختتامیه فینال مسابقات جام فوتبال ایام ا... ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط،دوشنبه شب بیست و دوم خرداد ماه با حضور مسئولین شهری و شهرستانی اختتامیه مسابقات فینال جام فوتبال ایام ا... ماه مبارک رمضان در میدان چمن مصنوعی شهر ربط برگزار گردید.

توفیقی،عضو شورا و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر ازعوامل اجرایی مسابقات در جوی سالم و دوستانه و همچنین تبریک پیروزی به تیم‌های صعود کننده در این فینال  اظهار داشت، احداث ابنیه و اماکن ورزشی از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی گامی مهم جهت ترقی و پیشرفت امر ورزش می‌باشد و ما خوشحالیم که امروزه شهروندان خود به مقوله ورزش اهمیت می‌دهند.

وی از زحمات سید کامل حسینی،سرمایه‌گذار بخش خصوصی میدان چمن مصنوعی به جهت برگزاری مسابقات مذکور تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت،با اتمام عملیات اجرایی سوله و پرداخت هزینه‌ی کف‌پوش به پیمانکار مربوطه طبق برنامه‌ریزیهای صورت گرفته از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار بود که این مسابقات در سوله ورزشی شهرداری برگزار گردد که متأسفانه پیمانکار مربوطه بدعهدی نموده است و به جز کف‌پوش تمام عملیات اجرایی سوله نهایی شده است.

توفیقی از زحمات ارزنده‌ی آقای بیدخ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به جهت فعال نموده هیئت‌های ورزشی شهر ربط که نوعی ساماندهی و مدیریت این امر بوده‌اند تشکر نمود و خواستار تجهیز امکانات ورزشی به هیئت‌های مذکور شد.

بیدخ،رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری مسابقات مذکور در خصوص میدان چمن فوتبال اظهار داشت،که خوشبختانه با همراهی و همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری مسائل و مشکلات میدان مذکور برطرف گردید است و مدیریت آن نیز به شهرداری واگذار شده است که مبارک تک تک شما ورزشکاران عزیز باشد.

در پایان از عوامل اجرایی مسابقات ،داوران و تیم‌های برتر با اهداء لوح تقدیر و کاپ قهرمانی از طرف جمع حاضر تجلیل بعمل آمد.

تیم سوپرمارکت گلستان تیم اول ــــ زمزیران تیم دوم ــــ سیسر تیم سوم  ــــ کولبر تیم اخلاق ـــ آقای گل حمید رشیدی ــ سرانجام و نتیجه نهایی این دوره از مسابقات جام فوتبال در ایام ا... ماه مبارک رمضان شدند.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1533111
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3049
2430
14457
42315
56290
1533111

امروز: جمعه، 31 فروردين 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram