انتخاب اعضای کمیته‌ی ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر از بین رسته‌های ورزشی رزمی‌کاران‌ و باشگاه‌داران

 

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط،صبح امروز چهارشنبه یکم آذر ماه با حضور آقای حسینی "عضو شورا و نماینده شورا در کمیته‌ی ورزش و جوانان" و مربیان و ورزشکاران در رسته‌های ورزشی رزمی و باشگاه‌داران در سالن جلسات شورا برگزار گردید.

آقای حسینی،ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های مثمر ثمر ورزشکاران در رسته‌های مختلف ورزشی و کسب افتخار برای شهر ربط اظهار داشت:کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی در نظر دارد با ترکیبی از تعدادی عضو برگزیده با انتخاب رای اکثریت آراء در زمینه‌های مختلف ورزشی یکدستگی  و انسجام  و همکاری و تعامل سازنده ایجاد نماید به گونه‌ایی که ورزش شهر ربط در مسیر ترقی و پیشرفت قرار بگیرد و همه به نحوی در ساماندهی آن نقش بسزایی داشته باشند.

اعضای مدعو نیز با بیان مشکلات کم و کاستیها در امر رسته‌ی ورزش خود از شورای اسلامی شهر خواستار پیگیری و مرتفع شدن خواستار شدند.

در پایان با رای اکثریت آراء آقای ظاهر دمنده و از بین بانوان نیز خانم شایشته کریمی در جلسه‌ی دیروز سه‌شنبه سی‌ام آبان ماه بعنوان نماینده‌های رزمی‌کاران و باشگاه‌داران در اعضای کمیته‌ی ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر انتخاب گردیدند.

لازم به ذکر است از بین کارشناسان و ورزش فوتبال افرادی نیز بعنوان عضو در کمیته ‌مذکور در جلسات آتی اضافه خواهند شد.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1396

بدون تصویر

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1298630
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
700
1380
3181
13768
35544
1298630

امروز: سه شنبه، 21 آذر 1396

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram