نشست شورای اسلامی شهر با مدیران کانال های تلگرامی شهر

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط، روز دوشنبه بیستم آذر ماه اولین نشست شورای اسلامی شهر"دوره پنجم" با مدیران کانال تلگرامی فعال در شهرربط در محل جلسات شورا برگزار گردید.

 

در ابتدا عبداله پیروتی رئیس شورای اسلامی شهر رسانه‌ها را عامل شفافیت در رابطه با مسائل و موضوعاتی که در شهر  چه در گذشته ، حال و آینده اتفاق افتاده و یا رُخ می‌دهند دانست و بیان داشت : تعامل و همکاری بین رسانه ها جهت بیداری و هوشیاری شهروندان در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه‌ی شهر ضروری و حیاتی است.

ایشان ، شفافیت و اطلاع رسانی فعالیت و اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری را از اولویت‌ها و خواسته‌های بحق شهروندان دانست و تصریح نمود ؛ تمامی این فعالیت و اقدامات شورای اسلامی شهر و شهرداری از طریق مجاري رسمی (www.rabatcity.ir  و  @dangirabat ده‌نگی ره‌به‌ت) و همچنین به صورت گزارش فصلی و سالانه در جمع عموم به سمع و نظر شهروندان خواهیم رساند.

در ادامه آقای ناصر ابوبکری عضو شورای اسلامی شهر،ارتباط و همکاری با رسانه‌ها  که صدای مردم برای خواسته و نیازهای بحق  و شایسته‌ی شان در زمینه‌های مختلف از جانب مسئولین چه در نهادهای دولتی و مردمی از مهمات و واقعیت‌های جامعه دانست و تأکید نمود : شورای اسلامی شهر دوره پنجم تعامل و همفکری پیوستەی خود را نه تنها با اصحاب رسانه بلکه با تک تک شهروندان عزیز برای روشنگری و شفافیت هر چە بیشتر و در راستای آبادانی و پیشرفت بهتر شهر توصیف نمود و اظهار داشت شورای شهر در همەی ابعاد اجتماعی و بویژه در عرصه‌ی فرهنگی سعی بر توسعه داشته و مطمئنا ارتباط و تعاون خویش را جهت ارتقای فکر و اندیشه و خدمات بهتر و شایستەی مردم اندیشمند این شهر باستانی نه تنها حفظ کرده بلکه سعی در تداوم و اهتمام بیشتر و اصولی تر آن خواهد نمود.

ایشان افزود ، هر کس در هر مقام و جایگاهی که هست در حوزه و حیطه‌ی شغلی و چارچوب وظایف و اختیارات قانونی و عرفی خود دانش و مطالعه کافی نموده و بایست با الفبای آن مقوله و مؤلفه وقوف و آشنایی کامل داشته باشیم تا هر کس در حوزه خود به وظایف و اختیارات خویش عمل نموده , حرایم و محدوده ها حفظ و رعایت گردیده و ارزشهای و محرمات جامعه خدای ناخواسته تکسیر نشده و فضایی جهت مانور افراد سودجو و فرصت طلب جهت هتک حرمت مهمات اجتماع داده نشود.

 

آقای حسن حسینی عضو شورای اسلامی شهر،انتشار اخبار و اطلاعات را در فضای مجازی مادامی که صرفه و صلاح جامعه را به دنبال داشته باشد مهم برشمرد و اظهار داشت : با توجه به اینکه کانال‌های تلگرامی به عنوان رسانه‌های محلی فعالیت می‌کنند باید بیش از دیگران نسبت به موضوعات شهر حساس بوده و خود را در مدیریت شهر سهیم بدانند تا بین شهروندان و مسئولین ارتباط عمیق تر و وسیع تری ایجاد شده و فرهنگ تعامل و تعادل بیشتر از پیش برقرار شود.

 

در ادامەی نشست آقای فرهاد اسماعیل زاده عضو شورای اسلامی شهر بیان نقدها و ارائه عملکردهای مدیریتی شورای اسلامی شهر و شهرداری توسط رسانه‌های محلی برای شهروندان را مهم دانست و بیان داشت ، باید نقدها منصفانه و سازنده و به دور از تخریب اشخاص حقیقی یا حقوقی بوده و حاوی و همراه با راهکارهای مناسب و مطلوب شهر و شهروندان و همچنین پیشنهادهای ارزنده در راستای توسعەی متوازن و نیز ترقی و تعالی شهر باشند.

آقای جعفر شیربیگی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ،انتقال پیشنهادات و انتقادات شهروندان را در حوزه‌های مختلف شهری از طریق رسانه‌های محلی گامی مهم جهت مشارکت شهروندان در مدیریت شهر قلمداد نمود و گفت،شورای اسلامی شهر در چهارچوب وظیفه خود از طریق مراجع ذیصلاح مراتب مسائل شهر را بررسی و پیگیری خواهد نمود.

 

در پایان مدیران کانال های تلگرامی حاضر در نشست پس از بیان مشاکل و موضوعات گوناگون خواستار ارتباط و تعامل دو سویه شورای اسلامی شهر با خود‌ شدند.

 

شایان ذکراست که این جلسه با دعوت شورای اسلامی شهر درجهت تنویرافکار عمومی , تشریح پاره ای از اقدامات و برنامه ها و نیز تعامل و تعاون بیشتر و تبادل نظر فزون تر منعقد گردید که مدیران دو کانال فعال در عرصه ی مجازی شهر ربط در این جلسه حضور داشتند .

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شهردار

shahrdar

 شماره همراه :09144423958

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1758101
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
41
980
1534
3676
13884
1758101

امروز: سه شنبه، 20 آذر 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram