تجلیل از تیم فوتسال دخترانه آموزشگاه راهنمایی نیلوفر

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط،عصر روز شنبه"چهاردهم بهمن ماه 96" کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر ربط با حضور درآموزشگاه نیلوفر از بازیکنان تیم فوتسال دخترانه آموزشگاه مذکور که در مسابقات فوتسال مدارس سطح شهرستان مقام نخست را کسب نموده بودند تجلیل بعمل آوردند.

حسن حسینی عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیته ورزش و جوانان با بیان اینکه ، کسب موفقیت تیم فوتسال دخترانه آموزشگاه نیلوفر برای جامعه ورزشی شهر ربط باعث مسرت و سربلندی است، اظهار داشت: اینجانب از تمامی مربیان و معلمانی که با پشتکار و اهتمام اینچنین دانش‌آموزانی را تربیت و به دامن اجتماع بخشیده‌اند تا در آینده اسوه و الگویی برای سایرین بشوند ، بی‌نهایت تقدیر و تشکر می‌نمایم.

وی ، همچنین از بازیکنان تیم فوتسال به جهت اینکه در سطح شهرستان با کسب مقام اول بار دیگر برای شهر باستانی ربط افتخار آفریدند و از کمترین امکانات بزرگترین موفقیت را کسب نمودند تقدیر و تشکر نمود.

ایشان با اشاره به اینکه تشکیل کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر نیز از حضور و نقش  بانوان ارجمند بی نصییب نشده است اظهار داشت: بانوان عزیز می‌توانند از طریق خانم شایسته کریمی عضو کمیته مذکور درخواست و پیشنهادات خود را در زمینه‌های مختلف ورزشی مطرح  و دنبال نمایند که قطعاً کمیته نیز در راستای اعتلا و پر رنگ کردن نقش بانوان در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد ورزید.

در ادامه نیز اعضای کمیته با ایراد موضوعاتی در خصوص مقوله ورزش جهت پیشرفت و ترقی  بازیکنان ، آرزوی موفقیت و کسب مقام نخست مسابقات فوتسال پیش روی استانی در روزهای آتی را خواستار شدند.

در پایان از طرف خانم شایسته کریمی به نیابت از اعضای کمیته با اهداء لوح تقدیر از بازیکنان فوتسال دخترانه آموزشگاه نیلوفر تجلیل بعمل آمد.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1544237
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
2416
1597
8206
53441
56290
1544237

امروز: چهارشنبه، 05 ارديبهشت 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram