‍ برگزاری فستیوال بازیهای بومی محلی و همایش پیاده روی به زودی در شهر ربط

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، عصر روز سه شنبه"هفدهم بهمن ماه96"با حضور آقای بیدخ رئیس اداره ورزش ،آقای حسن حسینی عضو شورای اسلامی شهر، اعضای کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی، هیئت فوتبال شهر ربط و هیئت بازیهای بومی محلی شهر ربط نشستی در سالن جلسان شورا در خصوص فستیوال بازیهای بومی و محلی، همایش پیاده روی و حضور تیم امید شهرداری در سطح کشوری برگزار گردید.

در این نشست پس از بحث و تبادل نظر اعضاء در خصوص فستیوال بازیهای بومی محلی در تالار کسری رئیس اداره ورزش و جوانان قول مساعد مبلغ یک میلیون تومان و تامین محل اسکان 40 نفر از مهمانان را جهت برگزاری آن در روزهای آتی را عنایت فرمودند که زمان و تاریخ برگزاری فستیوال مذکور به اطلاع همشهریان عزیز خواهیم رساند.

در خصوص همایش پیاده روی همراه با جوایز ویژه روز پنج شنبه "تاریخ بیست ششم بهمن ماه" از شهر ربط به طرف روستای لیلانه که باز هم آقای بیدخ قول مساعد پانصد هزار تومان را جهت تهیه جوایز عنایت داشتند.

در خصوص حضور تیم امید شهرداری ربط در سطح کشوری به جهت عدم شرایط میزبانی؛نبود محل اسکان تیم ها و بالا بودن هزینه های آن مورد تصویب اعضاء قرار نگرفت.

در پایان آقای حسن حسینی عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیته ورزش و جوانان قول مساعد همکاری و هماهنگی های لازم جهت هر چه باشکوهتر؛فستیوال بازیهای بومی محلی و همایش پیاده روی خانوادگی را اعلام داشتند.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1533152
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3090
2430
14498
42356
56290
1533152

امروز: جمعه، 31 فروردين 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram