برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر ربط

 

به گزارش روابط عممومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، امروز صبح دوشنبه "بیست و یکم اسفند ماه 96"به مناسبت گرامیداشت 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء و هفته منابع طبیعی، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولین شهری و شهرستانی و استقبال پر شور شهروندان برگزار شد.

در این همایش که بیش از 800 نفر از شهروندان از کودک گرفته تا سالخورده ، با حضور و همراهی بخشدار مرکزی شهرستان ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، شورای اسلامی شهر و سرپرست و پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری،آموزش و پرورش،بنیاد شهید و امور ایثارگران ، منابع طبیعی و آبخیزداری ، ورزش و جوانان ، بهزیستی ، روسای ادارت و ... از جلوی ساختمان شهرداری تا مزار شهداء را پیاده طی نمودند.

 در ادامه پس از ایراد سخنرانی آقای یوسفی بخشدار مرکزی و آقای عمری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بزرگداشت 22 اسفند روز بزرگداشت مقام شامخ شهداء و هفته منابع طبیعی ، از سوی ستاد بزرگداشت همایش به قید قرعه به 60 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداء گردید.

 

در  ادامه این همایش توسط مسئولین چند اصل نهال سرو را به مناسبت هفته منابع طبیعی و بزرگداشت روز شهداء در جوار تربت پاک شهیدان غرس نمودند.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

بدون تصویر

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1604430
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
278
1660
1938
48487
65147
1604430

امروز: دوشنبه، 07 خرداد 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram