دیدار شهردار با امام جمعه شهر

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط، عصر روز دوشنبه "بیست و هشتم اسفند ماه"دکتر سلیمان فیضی شهردار شهر با حاج ماموستا ملا سید محمد ابوبکری"امام جمعه معزز شهر" در خانه ایشان دیدار نمودند.

در این دیدار امام جمعه معزز شهر ، ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت شهردار  شهر ربط اعلام داشتند: که باید در راستای منافع عموم مردم و توسعه و آبادانی شهر گام بردارند همچنان که پیامبران و پیشوایان دینی ما رسالت دینی و معنوی خود را در راه خدمت به خلق خدا به جا آورده‌اند.

ایشان اظهار داشتند: مشورت و مشارکت در زمینه‌های فرهنگی،اجتماعی و عمران با امامان جمعه و شهروندان رمز موفقیت ، ترقی و پیشرفت شهر خواهد شد.

امام جمعه شهر، شهر را متعلق به شهروندان دانست و تأکید نمود که پست‌ و مقام  در هر منسبی آغاز و پایانی دارد خوشا به حال آنانی که از اعتماد مردم سوء استفاده ننموده و خادم و خدمتگذار صادق و امانتدار امینی برای آنها بوده اند.

دکتر سلیمان فیضی شهردار شهر ؛ ضمن شفای عاجل بیماری ایشان از درگاه ایزد منان و تبریک سال نو  اظهار داشت :رهنمود و ارشادات حضرتعالی مایه‌ی فخر و مباهات حضرتعالی به اینجانب است و سعی و تلاش مضاعف ما بر این است که در سایه‌ی لطف و عنایت شما عالمان ، روشنفکران ،بزرگان  و شهروندان با افتخار و بی منت به عنوان خادم برای آبادانی شهر ربط  آنچه در توان داریم به سرانجام درست که هم رضای خلق و خالق را در پی داشته باشد برسانیم.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1545767
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1377
2569
9736
54971
56290
1545767

امروز: پنج شنبه، 06 ارديبهشت 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram