شرکت پیمانکاری ارس بنای سورن برنده مناقصه اجرای عملیات جدول‌گذاری ، بتن‌پلاک و بتن‌ریزی معابر سطح شهر بر اساس بودجه سال 97"

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، بعد از ظهر دیروز سه‌شنبه"هجدهم اردیبهشت ماه 97" ،با حضور اعضای کمیسیون معاملات شهرداری،شورای اسلامی شهر، حراست شهرداری و پیمانکاران ، جلسه‌ای در خصوص مناقصه اجرای عملیات جدول‌گذاری ، بتن‌پلاک و بتن‌ریزی معابر سطح شهر بر اساس بودجه سال 97" در ساختمان شهرداری برگزار گردید. که در پایان پس از بررسی اسناد و مدارک و با توجه به حداقل قیمت پیشنهادی " شرکت پیمانکاری ارس بنای سورن " به عنوان برنده مناقصه مذکور اعلام گردید.

لازم به ذکر است پیشتر عملیات عمرانی جدول‌گذاری ، بتن‌پلاک و بتن‌ریزی معابر سطح شهر به صورت دستمزدی و امانی توسط خود شهرداری انجام می‌گرفت که این امر جدای از اتلاف مصالح و وسایل کار و همچنین زمان بر بودن عملیات ، توانایی مانور شهرداری را در کارهای اساسی جهت توسعه و پیشرفت شهر عملاً گرفته بود ، کما اینکه ، کلیه هزینه‌ها ، تهیه مصالح(شن‌و ماسه،جداول،بتن‌پلاک)،ماشین‌آلات،به کارگیری کارگر و ... بر عهده شرکت مذکور بوده و شهرداری تنها نقش نظارت و کنترل را بر عهده دارد.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سال 1397

بدون تصویر

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1600171
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
560
1415
8955
44228
65147
1600171

امروز: جمعه، 04 خرداد 1397

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram