اطلاعيه مهم : "تشريح موضوع تخریب اموال عمومي در سطح شهر"

 

متأسفانه عده ای بی توجه به اینکه این اموال متعلق به خودشان و عموم شهروندان است و از عوارض پرداختی آنان خریداری می شود؛ به آنها آسیب می رسانند که نمونه آن می توان از تخریب جداول خیابان های کانی سیب و مولوی کرد ، مجموعه بازی کودکان پارک بهاران و هواره برزه ، سرویس های بهداشتی پارکها ، تخریب سطل های زباله، شکستن چراغهای روشنایی، نیمکت ها و تخریب فضای سبز نام برد که همه اینها برای رفاه حال شهروندان تهیه شده است.

امکانات خریداری و نصب شده در جهت تامین رفاه حال شهروندان و نیز مهمانان صورت پذیرفته و باید با امانتداری مطلوب از آنها نگهداری شود اما متاسفانه می‌بینیم اینگونه اموال به راحتی توسط برخی افراد از بین می‌روند و خسارت‌های هنگفتی براي شهرداری ببار مي آورد .

زیبایی شهر موضوعی بسیار مهم است که علاوه بر اقدامات شهرداری نیازمند همکاری مردم است و شهروندان می‌توانند با تعاملی که با شهرداری دارند به زیباسازی هرچه بهتر شهر کمک کنند.تخریب تجهیزات شهری حیف و میل بیت‌المال محسوب می‌شود و کسانی که اقدام به تخریب اموال عمومی کنند، مجرم هستند و قانون برای آنها مجازات‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است.

امکانات شهری برای استفاده عموم مردم شهر است و همه مردم حق استفاده از این امکانات را دارند که عده ای خاص با رفتارهای غیر اخلاقی باعث بروز هزینه های زیادی به شهر ومدیریت شهری می شوند.

آنچه مبرهن است در این دوره مسئولين شهري نسبت به  برنامه ريزي پروژه هاي عديده ي عمراني و خدماتي و ...  را در سطح شهر پایه ریزی نموده اند که می طلبد شهروندان گرامی همچون گذشته با مناعت طبع همراه و همگامی و رفتار شهروندی خود را به رخ تمام شهر های دیگر بکشند. شوراي اسلامی شهر و شهرداری نیز در جهت حفظ حقوق شهروندی و مالکیت افراد تمام سعی خود را جهت عدم تضییع حقوق مالکانه و استفاده از ابزارهای تشویقی برای اجرای این پروژه ها خواهد نمود.


لذا این امر میطلبد که همه مردم در حفظ و نگهداری تاسیسات و تجهیزات شهری که برای زیباسازی در سطح شهر نصب شده کمال دقت را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخریب و سرقت تجهیزات ، مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شهردار

shahrdar

 شماره همراه :09144423958

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1886252
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1142
1297
9589
20648
38860
1886252

امروز: شنبه، 31 فروردين 1398

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram