ريز مفاد صورتجلسه شوراي اسلامي شهر و شهرداري با صنف ميوه فروشان سطح شهر ربط

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر و شهرداري ربط ، برابر هماهنگي هاي بعمل آمده ميوه فروشان سطح شهر و درخواست تشكيل جلسه با شهرداري و شوراي اسلامي شهر نسبت به ارائه موارد مطروحه ديگر مشكلات بوجود آمده در اين عرصه راس ساعت 12 ظهر  پنجشنبه 20 تيرماه 97 در محل شهرداري برگزار گرديد .

 

براساس اين گزارش مصوبات جلسه بدين شرح است :

1-    مقرر گرديد ميوه فروشان سيار جهت فروش ميوه از فلكه استاد هژار تا ميدان ورودي شهر (مانا) از طرف مهاباد مستقر شده و در صورت مشاهده در ديگر نقاط سطح شهر برابر مقررات مربوطه برخورد قاطع خواهد شد .

تبصره : روزهاي جمعه با رعايت قواعد و نظم و نظام و هماهنگي و همكاري سد معبر در نزديكي هاي مسجد جامع شهر (خيابان امام (ره) ) از اين قاعده مستثني خواهد بود .

2-    شهرداري موظف گرديد هماهنگي هاي لازمه را جهت جلوگيري از حضور ميوه فروشان سيار ديگرشهرهاي اطراف از طريق نيروهاي اجرائيات شهرداري و سد معبر اقدام نمايد .

3-    مقرر شد اتاق اصناف شهرستان از طريق بيلبوردهاي شهرداري و فضاي مجازي و سايت اطلاع رساني خود نسبت به انتشار نرخ هركيلو انواع ميوه اقدام تا از هرگونه تخلف جلوگيري و در صورت مشاهده مورد همشهريان از طريق سامانه و يا تلفن هاي اعلامي مراتب را اعلام نمايند .

4-     شهرداري كما كان در راستاي فرهنگ سازي و بهبود وضعيت ترافيك و رفع سد معابر اقدامات لازم معمول نمايد و در جهت راه اندازي محل مناسب براي احداث بازار ميوه تدارك  و هماهنگي و تعاملات لازمه را معمول و مبذول دارد .

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1987658
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
780
932
2914
46118
44411
1987658

امروز: سه شنبه، 04 تیر 1398

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram