گزارش اولین سفر کاری اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ربط به استانداری و ادارات کل استان

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، اولین اولویت دیدارها با مهندس احمدی سرپرست بانک ملت شعبات استان بود که درخصوص ابقای دوباره شعبه بانک ربط از باجه بود که قول مساعد در این خصوص از زبان مسئول مربوطه اخذ گردید .

دیدار با دکتر چمن گلی رئیس اداره ورزش و جوانان استان دیدار بعدی بود که با نویدها و خبرهای خوبی برای جامعه ورزشکار و ورزشدوست همراه بود منجمله اهدای اسکورت بوت (نمایش دیجیتالی تنیجه بازی ) ، تور و توپ ، ساخت سالن سقف بلند ( برای بانوان ورزشکار شهر ) و سقف کوتاه (برای ورزشکاران رزمی ) ، واگذاری میدان چمن طبیعی شهر به شهرداری ربط و در آخر و مهمتر از همه تاسیس نمایندگی اداره ورزش و جوانان شهرستان در شهر ربط بود .

در ادامه سفر کاری مسئولین شهر ربط به اداره اداره کل گاز استان بود که در پی انتشار خبرمبنی بر تنزل اداره گاز شهر به شعبه و یا واحدی از اداره گاز شهرستان بود که تمامی اخبار اعلامی شایعه ای بیش نبوده و در این خصوص هیچ اقدام صورت نخواهد گرفت . همچنین قول مساعد در خصوص احداث ساختمان اداره گاز شهر ربط و برون سپاری بعضی از امورا ت اداره گاز شهر ربط به پست بانک نویدی در این زمینه برای همشهریان خونگرم و فرهیخته ربط می باشد .

براساس این گزارش سفر یاد شده اولین سفر از زنجیره سفرهای استانی شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده که با مدیران و مسئولان ادارا ت و استانداری خواهد بود که در پی حل معضلات و مشاکل عدیده شهر و شهروندان در جهت رفاه حال و آسایش و امنیت صورت خواهد پذیرفت .

گزارش تصویری :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

1987700
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
822
932
2956
46160
44411
1987700

امروز: سه شنبه، 04 تیر 1398

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram