جلسه مدیریت مصرف برق با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری برگزار شد

 

فرماندار در این جلسه رعایت اصول مصرف را توسط ادارات به عنوان ارگانهای دولتی الزامی دانست و گفت: باید برابر استانداردهای کشوری و استانی الگوی مصرف را تنظیم کنیم تا شاهد اختلال، کمبود و قطعی برق در شهرستان نباشیم.فرماندار مصرف بیش از اندازه را مغایر شعار سال خواند و تاکید کرد: در سال رونق تولید که در راستای توسعه اقتصادی با مبانی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، باید بیشتر از گذشته بر روی موضوع کاهش مصرف و صرفه جویی تاکید و اقدام کنیم.

در این جلسه آماری از وضعیت مصرف برق در استان و شهرستان و همچنین تمامی توصیه ها، آموزشها و روشهای کم کردن مصرف برق توسط دکتر تاتامی مهمان جلسه و مدیریت مصرف ستاد استانی و ریاست اداره برق شهرستان ارائه گردید.

بنا به گزارشاتی که ارائه شد پیش بینیهای هواشناسی حاکی از گرمتر شدن هوای امسال در فصل تابستان به میزان 2 درجه در روز و 4 درجه در شب به نسبت پارسال خواهد بود که در صورت عدم رعایت اصول مصرف و پر مصرفی احتمال قطعی برق بالاست.

امسال شرکت تولید برق استان آذربایجان غربی در تلاش است که با اطلاع رسانی  10 درصد مصرف برق را نسبت به مدت مشابه کاهش دهد و در همین راستا مشترکانی که بتوانند مصرف خود را کاهش دهند هزینه برق مصرفی آنان با 20 درصد کاهش محاسبه خواهد شد.

 

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2039510
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
768
947
2260
16696
30605
2039510

امروز: سه شنبه، 29 مرداد 1398

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram