حضور شورای محترم اسلامی شهر و سرپرست محترم شهرداری ربط در جلسه اطفاء حریق

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، طی هماهنگی و دعوت  بعمل آمده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان از دستگاهای لشکری و کشوری شهرستان سردشت با حضور مهندس سید موسوی"مدیر کل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری استان" و هیئت همراه  امروز سه شنبه"چهارم تیر ماه 98"در سالن اجتماعات فرمانداری جلسه ستاد اطفاء حریق برگزار گردید.

 

در این جلسه ضمن عرایض مسئولین و روسای محترم شهرستان و روحانیون معزز در خصوص فعالیت و عملکردها در حوزه سازمانی و انتقادهای سازنده و پیشنهادات مناسب در راستای حفظ و صیانت از مراتع و جنگلها ، مهندس بهزاد احمدیان"سرپرست محترم شهرداری ربط" به صورت مختصر به عملکرد واحد آتش نشانی شهرداری ربط در طول سال ۹۷  اشاره نمود و بیان داشت: قریب به هشتاد درصد عملکرد واحد مذکور  مربوط به اطفاء حریق مراتع و جنگلها بوده است و در این زمینه با وجود حداقل امکانات بهترین عملکرد را نسبت به سایر حوزه ها با همکاری نیروهای بومی و سازمان های مردم نهاد داشته اند.

مهندس احمدیان ، از مدیر کل محترم منابع طبیعی درخواست نمودند ، با توجه به وسعت تحت پوشش منطقه نسبت به تجهیز امکانات مساعدت های لازم را عنایت بفرمایند.

 

در پایان مهندس سید موسوی"مدیر کل محترم اداره منابع طبیعی استان"ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات حضار اظهار داشت : صیانت و پاسداری از مراتع و جنگلها یک بحث فراملی است و باید همگان علی الخصوص سازمانهای دولتی در این عرصه جهت احیاء و جلوگیری از تخریب و سوء استفاده به جد تلاش و اهتمام ورزند.

از اهم قول و مساعدت و پیگیریهای مجدانه جناب مهندس سید موسوی در راستای مراتع و جنگلها

۱ _ اختصاص یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان اعتبار جهت تجهیز امکانات اطفاء حریق در سال ۹۸ برای ادارت ذیربط و سازمانهای مردم نهاد.

 

۲_ پیگیری و رایزنی با مسولین مربوطه جهت احداث باند فرودگاه اضطراری در شهر ربط برای عملیات سم پاشی و اطفاء حریق.

۳_برنامه بوم سازان زاگرس با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد تومان در ۱۱ استان کشور ، که استان آذربایجان غربی نیز از آن بهرمند خواهد شد.

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2328273
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
192
458
2442
1879
13045
2328273

امروز: جمعه، 16 خرداد 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram