جلسه با اصحاب رسانه شهر ربط در اتاق جلسات شهردار

 

با عنايت به هماهنگي قبلي با اصحاب رسانه شهر ربط ، امروز راس ساعت 20 طي نشست يك ساعت و نيم ضمن بررسي مسائل و مشكلات شهرداري از زبان شهردار و شهروندان از زبان اصحاب رسانه نسبت به ارتقاي سطح كيفي مبادلات مشكلات ، نظرات و اطلاعات بين شهرداري و شهر و شهروندان بحث و گفتگو انجام گرفت .

 

براساس اين گزارش آقاي مهندس مامه اشاره اي به تصويب بودجه سال 98 كه در اسفند ماه سال 97 به تصويب شوراي اسلامي شهر رسيده داشتند همچنين بيان نمودند كه با گذشت 4 ماه از سال درآمد وصول شده شهرداري بالغ بر 9 درصد بوده كه مي بايست حداقل 33درصد محقق مي شد كه اين خود بيان مشاكل و عدم توان مالي براي انجام پروژ هاي عمراني ، فعاليتهاي فرهنگي و ... را نشان مي دهد ولو اينكه اين موضوع مانع عدم امورات برنامه ريزي شده بنده نخواهد شد . 

در ادامه اشاره اي به وضعيت ماشين آلات و تجهيزات شهرداري نمود كه در زمان تصدي ايشان اكثر قريب به اتفاق تجهيزات نقص فني داشته و اينكه در حال حاضر تمامي دستگاهها در آماده باش كامل و بدون عيب مي باشند . آقاي مامه مسير ساماندهي زمينهاي شهر را به زمينهاي داخل محدوده و همچنين ساماندهي زمينهاي مساعد جهت ساخت و ساز همشهريان دانستند و مي بايست از حاشيه نشيني و توسعه بي رويه و غير قانوني جلوگيري كرد . و در پايان از همشهريان خونگرم و فرهيخته شهر درخواست نمود نسبت به وظايفي كه قانون به عهده شهرداري واگذار نموده است آشنا و انتظار انجام تمامي اين وظايف را از شهرداري جويا شوند و از درخواستهايي كه قانون گذار بعهده ادارات متولي كه وظيفه ذاتي و سازماني آنهاست را از شهرداري جويا نشوند . 

 

گزارش تصويري :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2166232
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
568
1360
568
17316
33821
2166232

امروز: یکشنبه، 24 آذر 1398

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram