زنده‌گیری سگهای ولگرد به صورت مداوم و همیشگی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ،  افزایش جمعیت سگ‌های بدون صاحب که سبب شیوع انواع بیماریها ، خطر حمله و گزش و سلب آسایش شهروندان و آلوده کردن محیط زیست می‌شوند ، معضلات و مشکلاتی هستند ، که اگر نظارت و کنترل نشوند ، جمعیت این حیوانات افزایش یافته و مخاطرات یاد شده را برای شهروندان به همراه خواهد داشت.

شهرداری ربط نیز بعنوان متولی بر اساس ماده 15 قانون شهرداریها ، با هدف ارتقای بهداشت عمومی و جلوگیری از سرایت امراض ساریه، با ایجاد و تعبیه مکان و تخصیص یک نفر مسئول ، اقدام قابل قبولی را در جهت ساماندهی این امر به تکلیف رساند و در همان ابتدا ، نسبت به زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب به صورت مداوم  و همیشگی در سطح شهر و انتقال آنها به کمپ نگهداری واقع در جوار محل سایت پسماند شهری اقدام نموده است.

در همین راستا ، امروز سه‌شنبه"بیست و ششم شهریور ماه" نیز طی اطلاع‌رسانی شهروندان محله فرهنگیان با واحد خدمات شهری ، نسبت به زنده‌گیری تعدادی از این سگ‌ها و انتقال آنها به کمپ اقدام شد .

از عموم شهروندان محترم در خواست می‌گردد ، در صورت مشاهده سگ‌های ولگرد در سطح شهر مراتب را به واحد خدمات شهری شهرداری اطلاع فرمائید ، تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام شود.

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2399434
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
319
788
5305
24491
23889
2399434

امروز: جمعه، 04 مهر 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram