جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت - ربط

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، امروز یکشنبه هفدهم آذر ماه 98 ، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت با حضور فرماندار محترم ، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ،شهردار ، شورای اسلامی شهر و معتمدین ، خیرین ، متنفذین و دیگر اعضای حاضر در جلسه در هنرستان خواجه‌نصیرالدین طوسی با موضوعات مختص به شهر ربط برگزار گردید.

در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد از سوی آقای سمیعی"دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان" در خصوص سیاست‌گذاری ها و برنامه ریزیهای صورت گرفته در سطح شهرستان و بالاخص در شهر ربط جهت ارتقاء کیفیت آموزش و همچنین ارائه نظرات و پیشنهادات اعضاء ،آقای حسن حسینی "رئیس شورای اسلامی شهر" ،ضمن موافقت با هبه زمین جهت ساخت مدارس در مناطق مورد نیاز و ضروری شهر و همکاری و مساعدت در ارائه خدمت رسانی بی وقفه ( آسفالت مسیرهای دسترسی به مدارس ، آسفالت حیاط مدارس ،بازسازی و مرمت مکانهای تخریبی و غیر قابل استفاده در مدارس  و ...) موضوعات اهم دیگر  منجمله ،  تخریب و بازسازی مدرسه کلنگی فرهنگ و شرف واقع در خیابان مولوی کرد - تراکم فضای آموزشی بیش از 40 نفر در کلاس مدارس و .. اشاره داشتند و بیان نمودند : با توجه به رشد فزاینده جمعیت و توسعه فیزیکی شهر باید راهکارهای اساسی و عملی جهت حل مشکلات موجود و همچنین احداث مدارس دیگر صورت پذیرد و از مقام عالی شهرستان درخواست پیگیری و اقدام عاجل خدمات رسانی از سوی ادارات و نهادهای ذی‌ربط به شهروندان ربط شدند.

در ادامه آقای مهندس مامه"شهردار" به عنوان عضو اصلی شورای آموزش و پرورش موارد ذیل را در جلسه پیشنهاد دادند.

-          تغییر ساعت مدارس برابر بخشنامه بلافاصله به اطلاع اعضاء برسد.

-          در رابطه با مطرح نمودن دبیر شورای آموزش و پرورش جهت اخذ وجه نقد از والدین موارد قانونی آن بررسی گردد.

-          در راستای درآمدزایی برای آموزش و پرورش حسب بخشنامه مربوطه موضوع تجاری سازی در نقاط مرکزی شهر اقدام شود.

-          در خصوص الباقی 800 متر مربع زمین باقی مانده در مدرسه مادر از 3000 متر مربع زمین اهدایی برابر صورتجلسه وقت شورای اسلامی شهر و شهرداری به پیوست نقشه اقدام شود.

در پایان جناب آقای مهندس نخشی پور ، فرماندار شهرستان و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ، ضمن تقدیر و تمجید از عملکرد شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت در راستای حل مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان جهت بهبود و رشد توسعه ، ابراز داشتند : زیربنای توسعه تمامی زمینه‌‌های ؛ فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و ... آموزش و پرورش می‌باشد . که امروز ماها نیز ماحاصل و زائده‌ی همین مکتب در منسب‌هایی بعنوان خدمتگذاران مردم ایفای خدمت می‌نمایم که این جای خوشحالی و خرسندی است.

فرماندار ، با شاره به اینکه تعلیم و تعلم مقام ارزشمند و والایی دارد بیان داشتند : که اولین سخن خداوند با بشریت تعلیم و تعلم  بوده است و خداوند عزوجل اولین معلم و پیامبران دومین معلم و بعد امامان و پیشوایان . .. در طول تاریخ این مهم را به بشریت آموختند و امروز نیز به صورت آکادمیک در حال جریان می‌باشد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان افزودند ، که علل آسیب های اجتماعی امروزه در جامعه نتیجه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم کفار و استکبار  است و به فرموده مقام معظم رهبری شبیه خون فرهنگی است ، که باید همگان آگاه باشند و جهت منزلت و تقویت مدارس و آموزش و پرورش مساعی و تلاش نمایند.

مهندس نخشی پور ، از  خدمات و زحمات و تلاش‌های بی بدیل مجمع خیرین سردشت جهت ساخت ابنیه و اماکن فرهنگی ،آموزشی و .. تقدیر و تشکر نمودند

در پایان از طرف ایشان قول مساعد جهت حل مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهر ربط صورت گرفت.

گزارش تصویری:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2360578
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
279
790
3299
9536
22694
2360578

امروز: جمعه، 24 مرداد 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram