شهرداری ربط با ابلاغ  وزیر محترم کشور و استانداری محترم آذربایجان غربی یک درجه ارتقاء یافت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط، مهندس سلیمان مامه ، شهردار ربط از ارتقاء درجه شهرداری ربط از درجه 4 به 5 توسط وزارت کشور خبر داد و گفت : با تلاش و پیگیریهای مجدانه شورای اسلامی  شهر و شهرداری این اتفاق میمون و مبارک در شهر ربط رقم خورد و شهرداری ربط بعد از 13 سال از درجه 4 به 5 ارتقاء پیدا کرد.

وی ، ارتقای درجه شهرداری ربط را پدیده‌ای مبارک برای شهر، شهروندان و مجموعه شهرداری دانست و اظهار نمود : نتیجه ارتقاء درجه شهرداری‌ها ، افزایش امکانات بودجه‌های دولتی ، تغییرات چارت اداری ، گسترش سازمان ، بهبود خدمات دهی مردم ، افزایش حقوق پرسنل ، افزایش تعداد پست‌های مدیریتی و تخصصی شدن فعالیت‌ها و غیره می‌باشد.

مهندس مامه افزود : ارتقاء درجه شهرداری با ابلاغ وزیر محترم کشور به استناد تبصره (3) ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (1370/4/1) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

 گفتنی است ارتقاء درجه شهرداري‌ها بر مبناي ضوابط و سه مولفه مهم درآمد مستمر و خالص شهرداري، جمعيت شهر و موقعيت شهر از لحاظ تقسيمات كشوري بوده است.

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2291750
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
282
471
2683
8673
28339
2291750

امروز: سه شنبه، 19 فروردين 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram