‍ تجلیل از سرکار خانم شیرین نجیبی مسئول محترم فروشندگی سموم کشاورزی شهر ربط

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ،امروز دوشنبه دوازدهم اسفند ماه ۹۸ از سرکار خانم شیرین نجیبی مسئول محترم فروشندگی سموم کشاورزی شهر ربط ، توسط آقای حسن حسینی ؛ رئیس شورای اسلامی شهر تجلیل بعمل آمد.

این مراتب سپاس گزاری و امتنان در حالی صورت گرفت که خانم نجیبی در مقطع زمانی شیوع ویروس کرونا که زمین و زمان را متوجه خود کرده و مردم تمام تدابیر بهداشتی را جهت حفظ سلامتی خود به کار بسته اند ، در کمال انسانیت و در اقدامی بشر دوستانه ماسک ها و مواد ضد عفونی کننده موجود در مغازه را به قیمت واقعی خود به فروش رساند. و آن در حالی بود که قریب به اکثر توزیع کنندگان وسایل بهداشتی و ضد عفونی در شهر ضمن احتکار و سوء استفاده ، این اجناس را به قیمت های گزاف و غیر قابل وصف به فروش رسانده و میرسانند ، هر چند که توسط مسئولین دستگاه های ذیربط این موضوع در حال پیگیری است و برابر قانون با خاطیان به دلیل این نوع اقدام غیر انسانی و نامیمون برخورد خواهد شد.

مشروح متن تجلیل از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری سرکار خانم شیرین نجیبی مسئول محترم فروشندگی سموم کشاورزی شهر ربط

سلام علیکم

احتراماً

با صلوات بر محمد و آل محمد « ص » و آرزوی توفیق روزافزون ، در این مقال مراتب سپاس گزاری و امتنان خویش را از تلاش ، زحمات و خدمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف بهداشتی و ایمنی بصورت عرضه مناسب مواد ضدعفونی و ماسک به مردم در راستای پیشگیری از بیماریهای تنفسی و کرونا ویروس شایع در ازمنه سوء استفاده افراد سودجو از مشاکل و موانع جامعه تقدیم داشته و رعایت انصاف و درک متقابل شهروندان شریف را ارج می نهیم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط مردم شریف شهر ربط و توسعه پایدار را مسئلت می نمائیم.

گزارش تصویری:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2396123
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
114
1015
1994
21180
23889
2396123

امروز: سه شنبه، 01 مهر 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram