‍ طراحی و ساخت دستگاه محلول پاش توسط شهرداری ربط

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، پیرو جلسه سوم ستاد بحران شهرداری که روز پنجشنبه ، بیست و دوم اسفند ماه ۹۸ با حضور جناب آقای مهندس سلیمان مامه"شهردار" و مسئولین واحدهای ؛ عمران ، خدمات شهری ، کارپردازی ، آتش نشانی ، روابط عمومی و سرویسکار شهرداری در ساختمان آتش نشانی در خصوص گزارش اقدامات جاری در پیشگیری از ویروس کرونا و همچنین تبیین شیوه و استراتژی نوین جهت خدمت رسانی و خدمت گزاری در خور و شایسته به شهروندان در این شرایط حاد و بحرانی ، برگزار گردید.

که ضمن ارائه راهکار و پیشنهادات مطروحه در جلسه مصوب گردید ، در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه دستگاه محلول باش توسط خود شهرداری طراحی و ساخته شود.

در همین راستا سرویسکار مبتکر و خلاق شهرداری ، استاد ادریس سلیم پور با تهیه لوازم و وسایل مورد نیاز در بازه زمانی ۲ روزه توانستند ، دستگاه محلول باش را با بهترین کارایی با قابلیت پاشش همزمان و یکنواخت از پهلو و پایین با شعاع ۲۰ متری تولید نماید ، تا شهرداری خدمتی نوین در این برهه سخت که همگان درگیر این ویروس جان گیر هستند به همشهریان ربطی عرضه دارد.

این دستگاه بر روی مخزن ۲۵۰۰ لیتری نصب و با تراکتور یدک می شود تا در عرض کمتر از ۲۴ساعت تمامی معابر و شوارع شهر را گندزدایی و ضدعفونی نماید.

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2281507
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
116
487
603
146
26644
2281507

امروز: دوشنبه، 11 فروردين 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram