پیام رئیس شورای محترم اسلامی شهر به مناسبت سال نو

‍ بهار می آید تا طبیعت جانی دوباره بگیرد و نفسی تازه نماید و باور کندزمستان همیشگی نیست ،خزان و سرما میگذرد و باز هم امید و روزهای سبز در مسیر زندگی جریان پیدا خواهند کرد.

عرض سلام ودرود و احترام خدمت یکایک همشهریان شریف و با نجابت شهر عزیزمان ربط پیشاپیش تقدیم میدارم صمیمانه ترین تبریکات و تهنیت های خود را نثار مردمان با فرهنگ و گرانسنگ دیارشهرآفتاب به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و فرارسیدن سال جدید.

سال ۹۸ با همه تلخی هابه پایان رسید واکنون وارد سالی جدید میشویم و همه آرزو داریم سال نو پایانی بر ناخوشی ها و مصیبت ها باشد و دلخوش وچشم به راه باشیم به آینده و آنچه خداوند متعال برسرراه ما قرار خواهد دادکه امیدوارم دست تقدیر خیر و برکت همراه با تندرستی و شادکامی را برای همه شما عزیزان به ارمغان بیاورد. ه

مشهریان گرامی همانطور که مستحضرید این روزها سراسر گیتی و در این بین شهر ما هم مهمان ناخوانده ای(کرونا) رابه خود میبیند و به نوعی باعث گرفتاری و خانه نشینی همه ماشده است کما اینکه این ویروس خطرناک بسیار واگیردار و مسری می‌باشد و در این بین میطلبد تمامی شما عزیزان پایبند به اصول بهداشت فردی و خانوادگی باشیدوبه رهنمودها و توصیه های بهداشتی پزشکان دلسوز توجه نموده وحد الامکان در خانه هایمان بمانیم و ضمن آرامش و صبوری از تردد و رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنیم تا باکمک همدیگر و توجه و نگاه ویژه مسئولان امر نسبت به شهروندان شهر ربط بتوانیم از شر این بلای ناگهانی و خطرناک خلاص شده و سلامتی خود و همشهریان را تضمین نماییم.

در پایان جا دارد باز هم مراتب تسلیت و تاسف خودنسبت به غم ازدست دادن همشهری و دوست عزیزمان مرحوم منصور ناصری را اعلام داشته واز خداند متعال بهشت فردوس را برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان ایشان طلب مینمایم.

حسن حسینی برادر و خدمتگزار شما در شورای اسلامی شهر ربط

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2281536
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
145
487
632
175
26644
2281536

امروز: دوشنبه، 11 فروردين 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram