‍‍ شورای اسلامی شهر و شهردار ربط هفته دولت را برهمه دولت مردان خدوم وخدمتگزاران جمهوري اسلامي ايران تبريك گفتند.

 

 متن پيام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 گرامی می داریم یاد و خاطره دولتمردانی را که با قطره قطره خونشان نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا امروز همگان به درخت عظیم و پر ثمر انقلاب اسلامی ببالیم.

درس بزرگی که این شهیدان بزرگوار به تاریخ و ملت دادند این بود که دولت‌ مردان ایران اسلامی هیچ‌ گاه از ملت فاصله نداشته و همواره در کنار مردم بودند.بی‌شک وحدت مردم و دولت اسلامی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولت‌ مردان و خدمتگزاران برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام برای ساختن ایرانی آباد و آزاد هم‌ پیمان شوند.

بزرگداشت هفته دولت، پاسداشت خدمات ماندگار خادمینی است که در فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی ایشان «عبادت به جز خدمت خلق نیست» و چه زیبا می توان شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر را مصداق عینی این مجاهدت مومنانه در دهه های اخیر یافت.

 

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي والامقام دولت و بويژه شهیدان (رجایی و باهنر) ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بويژه كارمندان و كارگزاران دولت در شهر ربط تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی‌ (ره) و مقام معظم رهبری ، امام خامنه ای (مد ظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

 

شورای اسلامی شهر و شهردار ربط

 

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2402005
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
426
911
1337
27062
23889
2402005

امروز: دوشنبه، 07 مهر 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram