پیام قدردانی شورای اسلامی شهر و شهردار ربط از مهندس کمال حسین پور

 

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ربط از اقدام ماندگار مهندس کمال حسین پور ، نمایندەی مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص بخش شدن شهر ربط که تحقق خواست عمومی شهروندان بود قدردانی نمودند.

 

 

بدینوسیله از این اقدام مبارک جناب آقای مهندس کمال حسین پور ، نمایندەی ارزشی و محبوب مردم شهرستان های ؛ سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص بخش سوم  و جدید شهرستان سردشت با مرکزیت شهر ربط ، که لحظەای باشکوه و جاوید را در تاریخ و یاد مردمان این شهر باستانی به ثبت رسانده است ، مراتب تقدیر و تشکر ویژه را اعلام می داریم.

 

 بدون شک در جهت تحقق این امر، پیگیری‌های مجدانه و فراوانی از سوی مدیران و مسئولان شهرستانی‌، استانی و کشوری نیز صورت گرفته است ، لیکن اینجانبان ضمن تبریک این امر مهم به همشهریان گرامی‌، بر خود فرض می‌دانیم از زحمات رئیس جمهور محترم، اعضای محترم کابینه خصوصاً وزیر محترم کشور، استاندار کوشا و توانمند، فرماندار محترم، بخشدار مرکزی ،ائمه جمعه و جماعات، اعضای شورای اسلامی و شهرداران ادوار گذشته و تمامی عزیزانی که به هر نحو ممکن تأثیری در تحقق خواسته مردم شریف ربط داشته اند تقدیر و تشکر نمایم.

 

لذا بار دیگر این خبر خوش را به مردم شریف و عزیز شهر ربط تبریک می گوییم و امیدوارم این مهم موجب توسعه و پیشرفت بیش از پیش این منطقه از استان گردد.  

 

 واز خداوند متعال آرزوی توفیق و ترقی روزافزون را برای جناب مهندس کمال حسین پور ، نماینده محترم و تمامی مجاهدان سنگر خدمت‌رسانی مسئلت میداریم ، چرا که خدمت صادقانه می‌تواند ره‌توشه مفیدی برای دنیا و آخرت خدمت گزاران باشد.

 

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2457967
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
317
959
1276
21178
32313
2457967

امروز: دوشنبه، 10 آذر 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram