‍ پیام شهردار ربط در خصوص قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا

 

شهروندان ارجمند همچنانکه مستحضرید ویروس منحوس کرونا با وجود بسته شدن و محدود کردن مرزها و اعمال شدید کنترل و ورود شهروندان از طرف کشورها باز هم وارد خانه هایمان شد و جامعه را در بزرگترین تراژدی قرن حاضر قرار داد.

همه ما نیک میدانیم بعضی از روش و شیوه ها چون قراردادن نیوجرسی یا خاکریز بر روی معابر و همچنین گندزدایی سطح شهر با محلول وایتکس شاید تآثیر چندانی نداشته باشد ، این موارد و شیوه ها به غیر از اینکه باعث اختلال ترافیکی در معابر و همچنین اکوسیستم طبیعی را دچار خسارت فراوان در آینده خواهد نمود و حتی سبب امراض بیماری برای خود ما خواهد شد ، اندک تغییری در کمرنگ کردن این بیماری نخواهد داشت در واقع این وسایل نقلیه نیستند که باعث انتشار و شیوع این بیماری مهلک می شوند ، خود ما انسان ها هستیم که با بی اطلاعی و عدم عمل به بهداشت فردی و پروتکل های وزارت بهداشت ، بیماری را به سایر عزیزان انتقال می دهیم.

 

لذا میطلبد با آگاهی از دستورات بهداشت فردی و پروتکل های ابلاغی ،فاصله گذاری اجتماعی ، دوری از تجمعات و دوره همی‌ها ، زدن ماسک در هنگام حضور در محل کار و استفاده از ضد عفونی های مجاز جهت گندزدایی کالا و وسایل خریداری شده و وسایل شخصی ، اقدام نموده تا با همکاری و مشارکت همدیگر بر این ویروس منحوس فائق آئیم.

لذا توصیه می‌شود که به اطلاعیه و دستورالعمل های مدیریت ستاد مبارزه با کرونا عمل کنیم و با سازمان های ذی ربط تعامل و همکاری داشته باشیم و توصیه ها را جدی بگیریم و به دیگران نیز که آگاهی و شناختی از این ویروس ندارند و یا بی توجه هستند اطلاع و راهنمایی نمائیم تا هر روز شاهد مرگ نابهنگام عزیزانمان نباشیم.

 

امید است که با یاری خداوند و تلاش مضاعف مسئولین دلسوز و شما مردم عزیز و صبور هر چه زودتر رنگ و سیمای این بیماری را از جامعه بزدائیم و زندگی را به روال عادی برگردانیم .

 

سلیمان مامه ، شهردار ربط

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2491445
امروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
473
473
17418
14421
2491445

امروز: دوشنبه، 06 بهمن 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram