‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ نصب لامپ های lED استوانه ای (وال واشر) در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط ، یکی دیگر از امورات زیربنایی و اهم شهرداری که در کنار سایر بخش ها باید توسعه یابد ، روشنایی یا به عبارت دیگر نورپردازی بر کالبد فیزیکی شهر میباشد.

در واقع نورپردازی، تعریف کننده هویت و سیمای شبانه شهر است و طراحی روشنایی شهری نه تنها موضوعی صرفا تزئینی نیست، بلکه روشی در جهت تامین امنیت و آرامش بیشتر محیط می باشد که باید همواره مورد توجه قرار بگیرد.

 

 در این راستا واحد خدمات شهری شهرداری در مرحله اول ، تعداد ۳۰ لامپ lED استوانه ای (وال واشر ) بر روی تیربرق های بلوار امام (ره) ورودی و خروجی شهر از طرف سردشت و مهاباد در جهت تلطیف فضای شهری نصب نمود و در مراحل بعدی نیز نورپردازی خیابان استاد هیمن(سی متری فرهنگیان) و خیابان امام (ره)حد فاصل چهار راه شهرداری تا میدان استاد هژار را در دستور کار قرار خواهد داد.

 

لذا از شهروندان فهیم انتظار میرود، همچنانکه مدیریت زیباسازی برای ایجاد محیطی رضایت بخش تلاش می نماید ، شهروندان ارجمند نیز همواره در حفظ و نگهداری مبلمان شهری کوشش نمایند و این تلاش ها مثمر ثمر نخواهد بود ، مگر با مشارکت و همکاری تک تک شما شهروندان عزیز.

گزارش تصویری :

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سامانه پیامک

SMS

سامانه ارتباطی 137

آمار بازدیدکنندگان سایت

2491527
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
39
516
555
17500
14421
2491527

امروز: سه شنبه، 07 بهمن 1399

اوقات شرعی

تبلیغات

telegram